آخرین اخبار // در این بخش آخرین اخبار وبسایت قرار دارد

تخفیف شگفت انگیز رادیب ویژه یلدای 1399 ۲۵ آذر ۱۳۹۹

تخفیف ویژه 25 درصدی Yalda تا تاریخ 99/9/30  برای همه محصولات و خدمات رادیب کد تخفیف:  YALDA99 هر سرویسی که دوست دارید انتخاب کنید، همه خدمات رادیب به مدت هفت روز، تخفیف ویژه 25 درصدی داره، ضمنا اگه پست ... بیشتر »

تخفيف نوروز 1398 ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

#عيدي شما عزيزان يادمون نرفته  براي #قدرداني از همراهي شما، به مدت يك ماه #تخفيف ويژه #نوروز در نظر گرفتيم از 10% تا 40% تخفیف ویژه برای سرویس های زیر: …  #افزایش #بازديد وب #سايت ( تخفیف 30 ... بیشتر »

رفع مشکل سرورهای اروپا ۳ دی ۱۳۹۷

#اخبار اختلالات سراسری و زیرساختی بر روی نت ایران از ۱۶ آبان شروع و اعمال شد که این اختلالات شامل موارد زیر هست: پورت ۴۴۳ و سایر پورت های خاص و TLS Encryption در طیف وسیعی از سرورهای بین المللی و ... بیشتر »

دسترسی از ایران به سرورهای اروپا ۳ دی ۱۳۹۷

با سلام خدمت کاربران محترم راديب به تازگی محدودیتی از طرف فیلترینگ و زیر ساخت کشور بر روی برخی سرورهای خارج کشور اعمال شده است که باعث عدم دسترسی از آی پی های داخل کشور شده است. متاسفانه ... بیشتر »

هاست رایگان ِجشنواره یلدا ۲۸ آذر ۱۳۹۷

به مناسبت شب یلدا   تا 1 دی ماه 1397، با خرید هر دامنه، یک هاست یک ماهه رایگان از رادیب هدیه بگیرید از اینکه یک دقیقه بیشتر میزبان وبسایت و کسب و کار های شما هستیم ، خوشحالیم ... پس از ... بیشتر »

تمديد دامنه هاى عمومى ۱۰ مرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام با توجه به نوسانات ارز در كشور و شيب تند افزايش قيمت، پيشنهاد ميكنيم دامنه هاى خود را زودتر از زمان سررسيد تمديد بفرماييد، زيرا هر روز شاهد گران تر شدن دامنه ها هستيم، بهتر ... بیشتر »

افزایش بهای خدمات رادیب ۶ مرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است كه قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش بی سابقه نرخ ارز مواجه بودیم و ... بیشتر »

نمایندگی میزبانی و ثبت دامنه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است تا مشترکین، لذتِ یک جهش پُر شتاب را تجربه کنند، رُشد صعودی داشته باشند و از بیزینس خود با اطمینان خاطر و امنیت، لذت ببرند. از این رو گروه رادیب ... بیشتر »

افزايش بهاى خدمات خارج ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است كه قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش بی سابقه نرخ ارز مواجه بودیم و ... بیشتر »

تخفیف ویژه نوروزی ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

جشنواره نوروزي راديب تا آخر فروردين•••• ٢٠٪‏ تخفيفكد تخفيف: RDB-view•سرچ ارگانيك گوگل بر اساس كلمه كليدي و ip ايران•بازديد واقعي و هدفمند•بهبود رتبه•افزايش ... بیشتر »