آخرین اخبار // در این بخش آخرین اخبار وبسایت قرار دارد

تخفيف نوروز 1398 ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

#عيدي شما عزيزان يادمون نرفته  براي #قدرداني از همراهي شما، به مدت يك ماه #تخفيف ويژه #نوروز در نظر گرفتيم از 10% تا 40% تخفیف ویژه برای سرویس های زیر: …  #افزایش #بازديد وب #سايت ( تخفیف 30 ... بیشتر »

رفع مشکل سرورهای اروپا ۳ دی ۱۳۹۷

#اخبار اختلالات سراسری و زیرساختی بر روی نت ایران از ۱۶ آبان شروع و اعمال شد که این اختلالات شامل موارد زیر هست: پورت ۴۴۳ و سایر پورت های خاص و TLS Encryption در طیف وسیعی از سرورهای بین المللی و ... بیشتر »

دسترسی از ایران به سرورهای اروپا ۳ دی ۱۳۹۷

با سلام خدمت کاربران محترم راديب به تازگی محدودیتی از طرف فیلترینگ و زیر ساخت کشور بر روی برخی سرورهای خارج کشور اعمال شده است که باعث عدم دسترسی از آی پی های داخل کشور شده است. متاسفانه ... بیشتر »

هاست رایگان ِجشنواره یلدا ۲۸ آذر ۱۳۹۷

به مناسبت شب یلدا   تا 1 دی ماه 1397، با خرید هر دامنه، یک هاست یک ماهه رایگان از رادیب هدیه بگیرید از اینکه یک دقیقه بیشتر میزبان وبسایت و کسب و کار های شما هستیم ، خوشحالیم ... پس از ... بیشتر »

تمديد دامنه هاى عمومى ۱۰ مرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام با توجه به نوسانات ارز در كشور و شيب تند افزايش قيمت، پيشنهاد ميكنيم دامنه هاى خود را زودتر از زمان سررسيد تمديد بفرماييد، زيرا هر روز شاهد گران تر شدن دامنه ها هستيم، بهتر ... بیشتر »

افزایش بهای خدمات رادیب ۶ مرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است كه قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش بی سابقه نرخ ارز مواجه بودیم و ... بیشتر »

نمایندگی میزبانی و ثبت دامنه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است تا مشترکین، لذتِ یک جهش پُر شتاب را تجربه کنند، رُشد صعودی داشته باشند و از بیزینس خود با اطمینان خاطر و امنیت، لذت ببرند. از این رو گروه رادیب ... بیشتر »

افزايش بهاى خدمات خارج ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

با سلام و احترام در راديب همیشه سعی بر اين است كه قیمت های سرویس ها را با  کمترین میزان ممکن و با توجه به کیفیت سرویس ها اعمال کنیم. طی ماه های اخیر با افزایش بی سابقه نرخ ارز مواجه بودیم و ... بیشتر »

تخفیف ویژه نوروزی ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

جشنواره نوروزي راديب تا آخر فروردين•••• ٢٠٪‏ تخفيفكد تخفيف: RDB-view•سرچ ارگانيك گوگل بر اساس كلمه كليدي و ip ايران•بازديد واقعي و هدفمند•بهبود رتبه•افزايش ... بیشتر »

دفتر نیاوران (به زودی...) ۲۳ آبان ۱۳۹۶

کاربران گرامی‌ رادیبدفتر نیاوران به زودی راه اندازی خواهد شد. می توانید در بخش تماس با ما آدرس های دفاتر رادیب را مشاهده نمایید. همچنین شماره تماس های  22828034-021  و 22828035-021  به شماره تماس‌های ... بیشتر »