done_all دامنه .Club چیست؟ سفارش و ثبت دامنه با پسوند Club
2228 60

با خرید دامین club. باشگاه خانگی خود را به روی هواداران در همه جای دنیا باز کنید.

پسوند دامنه club یک دامین عمومی و جدید می‌باشد که بر روی عضویت در گروه تمرکز دارد. این دامنه که به معنی باشگاه می‌باشد، از نظر مفهوم و کاربرد، گستردگی زیادی دارد؛ از باشگاه فوتبال یا گلف گرفته تا باشگاه مشتریان را شامل می‌شود. همانطور که می‌دانید یکی از نیازهای طبیعی بشر این است که به گروه یا جایی تعلق داشته باشد، همچنین عضویت در گروه و بیان تجربیات زندگی، احساسات و عواطف برای افراد گروه و صرف زمان با کسانی که دیدگاه مشترک دارند می‌تواند برای افراد بسیار لذت بخش باشد. 
ثبت دامین club فقط برای باشگاه‌های سنتی نیست. اگر شما در حال ایجاد یک جامعه آنلاین هستید، فقط کافیست نام گروه یا فعالیت خود را با دامنه club ثبت کنید. سپس شما دارای یک وب سایت خواهید بود که به اعضا بالقوه گروه شما دقیقا نشان می‌دهد که هدف شما از راه اندازی سایت چیست. همچنین می‌توانید برای ایجاد گروهی از علاقمندان به یک موضوع، سرگرمی یا کسب و کار نیز اقدام به خرید دامین club. نمایید. club یک دامین مناسب برای موسسه حرفه ای، کلوپ تفریح، سرگرمی و کمدی، سرویس اشتراکی، سایت‌ هواداری و گروه شبکه اجتماعی می‌باشد.
ورزش‌هایی مانند فوتبال، بسکتبال، هاکی و تنیس در هر گوشه دنیا افراد را دور هم جمع می‌کنند، اگر شما دارای یک تیم حرفه‌ای و یا تیمی فقط برای سرگرمی هستید، در هر صورت دامین club را برای تیم خود ثبت کنید و از آن برای انتشار برنامه زمانی دیدارها، اعلام نتایج بازی‌ها، ارتباط با هواداران و منتشر کردن عکسها و فیلمهای تیم خود استفاده کنید. این دامین همچنین مناسب مراکز ورزشی محلی و باشگاه‌های ورزشی است تا به آسانی بتوانند از وب سایت خود جهت ثبت نام اعضا، معرفی کلاسها، درج ساعت و هزینه کلاس‌ استفاده کنند و در مجموع امکان دسترسی اعضا به باشگاه را ساده‌تر کنند.

یک مرکز جدید برای پیشبرد اهداف برنامه‌ی وفاداری شرکت

فروشگاه خرده فروشی برنامه های وفاداری و وابستگی زیادی جهت حفظ مشتری و ترغیب او برای بازگشت و خرید مجدد دارد. مشتریان در قبال خرید از یک فروشگاه خاص امتیازات مختلفی را کسب می‌کنند که منجر به تخفیف در خریدهای بعدی از آن فروشگاه می‌شود، اگر کسب و کار شما محصول و یا خدماتی را ارائه می‌کند که مشتریان به طور متناوب به آن نیاز دارند، داشتن باشگاه مشتریان یک اصل مهم و ضروری در وابستگی مشتریان و وفادار ماندن به خدمات و محصولات شرکت شما است و خرید دامنه club بهترین راه جهت معرفی و راه اندازی یک باشگاه مشتریان می‌باشد.

خرید دامنه برای کلاب Club

 

 

برای شروع، کافیه که روی دکمه زیر کلیک کنید و نام دامنه مورد نظرتون رو بهمراه پسوند .Club (مثلا myname.Club یا brandname.Club یا ...) در اون صفحه جستجو کنید.

ثبت سریع دامنه 


در صورتی که این دامنه قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشه، به راحتی می تونید اون رو در کمتر از یک دقیقه!! به نام خودتون ثبت کنید.

Radib ADs

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دسترسی سریع

ثبت دامنه

ثبت دامنه

فالوور و لایک

افزایش فالوور و لایک

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی سایت

طراحی سایت

هاست لینوکس

هاست لینوکس

افزایش بازدید

افزایش بازدید
 پرینت این مقاله

در همین زمینه

چگونه می‌توانم اطلاعات تماس هو-ایز whois دامین خود را تغییر دهم؟

برای تغییر نیم سرورها و اطلاعات whois دامین های خود در رادیب می توانید از طریق پنل کاربری خود...

ثبت دامنه CN کشور چین چگونه است ؟‌

جهت ثبت دامنه کشور چین که توسط شرکت رادیب بصورت آنلاین انجام میشود ، نیاز به داشتن یکی از مدارک...

دامنه .Wiki چیست؟ ثبت دومین با پسوند Wiki

  با wiki یک فرهنگ لغت جهانی بسازید. وب سایت های wiki در تمام دنیا به عنوان منابع اطلاعات...

دامنه .Actor چیست؟ سفارش دامنه با پسوند Actor

یک دامنه با پسوند .Actor برای کسی یا کسانی مفید است که در زمینه بازیگری و تئاتر فعالیت  دارند....

دامنه .Agency چیست؟ سفارش دامین با پسوند Agency

یک دامنه با پسوند .Agency برای کسی یا کسانی مفید است که صاحب یک آژانس هواپیمایی یا آژانس مسافرتی...