done_all مشاهده درآمد ها در فایل مارکت رادیب
23608 967

فایل مارکت رادیب یکی از زیر مجموعه های گروه رادیب میباشد . شعار فایل مارکت رادیب " خرید و فروش فایل دیجیتال و درآمدزایی آنلاین برای همه در همه جا " می باشد. مجموعه فایل مارکت رادیب میکوشد تا بستری را ایجاد کند تا هرکسی در هر نقطه ای از جهان بتواند از تخصص طراحی خود، کسب درآمد داشته باشد. ما بر این باوریم هر فردی به یک فرصت در زندگی خود نیاز دارد. اکنون فایل مارکت رادیب در بستری کاملا حرفه ای این فرصت را برای علاقمندان ایجاد کرده است تا بتوانند با رشد و شکوفایی خود در مسیر هدف ها و آرمان های خود گام بردارند.

فایل مارکت رادیب چگونه کار می کند ؟

فایل مارکت رادیب یک سیستم خرید و فروش فایل دیجیتال در زمینه های مختلف می باشد و ما سعی می کنیم همه زمینه ها را تا حد ممکن پوشش دهیم. در این وب سایت افراد علاقمند و آشنا به تخصص های لازم می توانند کسب در آمد آنلاین داشته باشند. به این شکل که افراد می توانند از طریق بخشی که به صورت حرفه ای برای تبدیل شدن به فروشنده در نظر گرفته شده ابتدا بعد از عضویت سطح کاربری خود را به فروشنده تبدیل کنند. و بعد از آن می توانند به سیستم و پنل طراحان و فروش فایل دیجیتال دسترسی داشته باشند. با این سیستم هر فردی می تواند با دانش و تخصص های خودش کسب درآمد اینترنتی داشته باشه و طراحی های خودش رو برای دیگران به اشتراک بزاره.

برخی تفاوت های و مزایای فایل مارکت رادیب نسبت به دیگران

یکی از تفاوت های اساسی ما با سایر سایت های فروش فایل دیجیتال، سیستم قدرتمند و تخصصی می باشد. سیستم فایل مارکت رادیب 100% اختصاصی بوده و از مدیریت محتوای آماده برای راه اندازی سیستم استفاده نشده است. پنل کاربری حرفه ای برای خریداران و فروشندگان از دیگر مزایای خوب فایل مارکت رادیب می باشد که طراحان و فروشندگان می توانند محصولات خود را مشاهده کنند. همچنین از طریق پنل فروشندگان می توانند میزان درآمد کل , فروش ماهانه , میانگین درآمد ماهانه را همراه با چارت مشاهده کنند. یکی  دیگر از مزایای فایل مارکت رادیب و البته تفاوت اساسی این هست که فایل مارکت رادیب همه زمینه ها را پوشش میدهد و بر خلاف سایر سیستم ها فقط روی چند گزینه تمرکز نخواهد داشت . که این امر سبب میشه هر کسی با هر تخصصی و رشته ای می تواند در فایل مارکت رادیب فعالیت داشته باشد.

درآمد آنلاین در فایل مارکت

 

برای ثبت نام در فایل مارکت و شروع درآمد، کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دسترسی سریع

ثبت دامنه

ثبت دامنه

فالوور و لایک

افزایش فالوور و لایک

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی سایت

طراحی سایت

هاست لینوکس

هاست لینوکس

افزایش بازدید

افزایش بازدید
 پرینت این مقاله

در همین زمینه

انتخاب دسته بندی در فایل مارکت رادیب

سلام خدمت همه همراهان عزیز رادیب یکی از سوال هایی که طراحان و برنامه نویسان در ذهن دارند این...

تخفیف محصولات در فایل مارکت رادیب

تخفیف ها همیشه جذاب ترین بخش خرید برای ایرانی ها و البته جهان است. همیشه افراد مختلفی هستند که به...

پشتیبانی محصولات در فایل مارکت رادیب

‌پشتیبانی از محصولات ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی...

ارتقا سطح کاربری به فروشنده در فایل مارکت رادیب

با سلام خدمت همه همراهان گرامی گروه بزرگ رادیب، اگر شما در فایل مارکت رادیب ثبت نام کرده اید یا...

چگونه فایل خود را در فایل مارکت رادیب بفروشم؟

با سلام خدمت شما کاربران گرامی، برای اینکه محصولات خود را در فایل مارکت رادیب به فروش برسانید و...