رای انبوه استوریویوو انبوه استوری ( عملیات انبوه استوری)

استوری اینستاگرام نقش بسیار زیادی را در دیجیتال مارکتینگ سال ۲۰۱۹ بازی میکند. برند ها و شرکت های مختلف برای اینکه در ذهن مخاطبان خود باقی بمانند باید محتوایی با کیفیت بالا و سرعت بسیار زیاد تهیه کنند.

اتوماسیون کردن اینستاگرام هر روز  بیشتر از قبل محبوب می شود مثل فالو و آنفالو اتوماتیک یا لایک اتوماتیک که به برندها برای رسیدن به فالوور بیشتر کمک میکند.

حالا ما می خواهیم فراتر از یک فالو و لایک اتوماتیک ساده پیش برویم: 
دیدن استوری افراد یا رای دادن به نظرسنجی ، کوئیز یا شرکت در کوئسشن های استوری، باعث می شود تا شما در لیست بینندگان استوری آن ها قرار بگیرید.
فرض کنید شما فردی هستید که تعدادی فالوور داشته باشید و هر از چند گاهی استوری منتشر کنید و یا در استوری خود یک نظرسنجی ایجاد کنید،‌معمولا برایتان مهم است که چه کسانی آن را مشاهده می کند یا چه کسانی در نظر سنجی شما شرکت کرده اند و کوئیز و کوئسشن شما را پاسخ داده اند و هنگامی که به آمار مراجعه می کنید اگر یک پروفایل ناشناس مشاهده کنید بر روی اکانت او کلیک می کنید تا ببینید او کیست! خب تا اینجای کار شما یک ایمپرشن، پروفایل ویوو و پوئن مثبت به آن اکانت داده اید ، اگر آن اکانت به علایق شما شبیه باشد و از پست های آن لذت ببرید احتمال دارد که شروع به فالو کردن او کنید.
برای همه ی افراد نیز اینگونه است.
با فعال کردن این ماژول و تنظیم هدف خود، ربات  روزانه به صورت اتوماتیک و هدفمند روزانه به چندین هزار استوری رای دهید نظرسنجی ها را انجام دهید حتی اموجی اسلایدر های دیگران را انجام دهید ، نام شما در لیست بینندگان استوری آنها و رای دهندگان قرار می دهد

این ماژول چه کاری انجام می دهد

اگر بخواهیم به زبان عامیانه و خیلی ساده توضیح دهیم:‌

زمانی که یک شخص ( که در لیست فالوور ها و لایک کننده های پستِ تارگت شما قرار دارد ) یک استوری منتشر میکنه و در اون از کوئسشن - نظر سنجی - اموجی اسلایدر - کوئیز استفاده میکنه - ربات به صورت خودکار به استوری نگاه میکنه و به نظر سنجی ها پاسخ میده . ماژول رای انبوه در روز تا 1,440 و در برخی اکانت ها تا 4,000 عملیات انجام میده و ویوو انبوه استوری تا حداکثر 5,000 ویوو در روز انجام میده, شما رو در لیست بیننده های استوری اون افراد و رای دهنده ها به نظر سنجی اون استوری قرار میده.

مثلا فرض کنیم پیج شما در زمینه اقتصاد فعال است، یک شخص مرتبط به اهداف شما ( که در بخش تارگت های ماژول وارد می کنید ) یک نظر سنجی در مورد افزایش قیمت یک سهام گذاشته باشه، وقتی اکانت شما رو در لیست شرکت کننده های نظر سنجی و بیننده های استوری میبینه، پیج شما رو حتما باز میکنه، به این روش توجه تعداد زیادی از افراد در روز به سمت اکانت شما جلب خواهد شد. حالا اگه کیفیت پست های شما بالا باشه. کیفیت پیج خوب باشه، حتما شما رو فالو میکنه، اگر خیر، فالو انجام نمیشه اما همین که پروفایل شمارو باز کردن و دیدن، باعث بالا رفتن پروفایل ویوو میشه که نتیجه اون بیشتر دیده شدن در اکسپلور هست

اکانت کمکی در بخش تنظیمات ماژول عملیات انبوه چیست؟

با توجه به اینکه هرچه تعداد عملیات در روز برای یک اکانت بیشتر باشد، حساسیت اینستاگرام به اکانت ها بیشتر می شود، ما بخشی در ماژول عملیات انبوه استوری ایجاد کردیم که کاربران بتوانند اکانت های فیک در ربات وارد کنند و آن را فراخوانی کنند. مزیت این کار این است که جمع آوری دیتا ( که حساسیت اینستاگرام روی این موضوع است) توسط اکانت های فیک انجام می شود اما اکانت اصلی شما استوری ها را میبیند و به استوری ها رای می دهد. در این صورت هر خطری هم ( به دلیل عملیات زیاد ) احتمال وقوع آن باشد، تنها برای اکانت های فیک است.

برای انجام اینکار به روش زیر عمل کنید:

وارد ربات شوید

در بخش اکانت ها

https://instagram.radib.com/accounts

اکانت فیک مورد نظرتون رو وارد کنید ( دقیقا مثل یک اکانت معمولی )

پس از وارد کردن اکانت، ماژول عملیات انبوه استوری رو باز کنید

https://instagram.radib.com/e/massvoting

روی اکانت اصلی خود کلیک کنید تا تنظیمات را برای آن اکانت انجام دهید.

در صفحه تنظیمات مربوط به اکانت اصلی، بخشی اضافه شده با عنوان ( اکانت کمکی ) 

تیک بخش اکانت کمکی را بزنید

و در کادر جستجوی زیر آن، اکانت فیک خود را جستجو و به تنظیمات اضافه کنید.

پس از فعالسازی ماژول، نود درصد جمع آوری  اطلاعات از تارگت ها، به کمک اکانت کمکی انجام می شود و اگر محدودیت یا ارور پسوردی هم رخ دهد تنها برای اکانت فیک شما خواهد بود، اکانت اصلی شما تنها عمل نهایی را انجام میدهد.

 

Instagram Impression

 


رای انبوه ربات اینستاگرام رادیب، و یا مشاهده خودکار استوری های اینستاگرام به طور مداوم به شما کمک می کند تا مورد توجه مخاطبان مورد نظر خود قرار بگیرید و این تعامل ها به شما این امکان می دهد تا این افراد هم اکانت اینستاگرام شما را مشاهده کنند و از خدمات شما استفاده کنند.
برای اکانت های بیزینسی افزایش پروفایل ویزیت یک مزیت بزرگ به حساب ما آید زیرا با بالارفتن بازدید پیج امکان اکسپلور شدن پست ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

جذب فالوور در یک هشتگ یا منطقه


افزایش بازدید پیج اینستاگرام

لایک کامنت، ویوو انبوه رای استوری اینستاگرام

رای انبوه استوری 

ری اکشن انبوه استوری - رای انبوه استوری اینستاگرام

لایک کامنت، ویوو انبوه رای استوری اینستاگرام

 

نظرسنجی کوئیز کوئسشن اموجی اسلایدر اینستاگرام

 

آمار و ارقام ماژول رای انبوه اینستاگرام

 

ویوو انبوه استوری 

آمار ویوو استوری

 

 

Instagram view Story

اکنون با استفاده از این ماژول شروع به رشد خود در اینستاگرام کنید!

برای تنظیمات به روش زیر عمل کنید

ابتدا وارد ماژول مربوطه شوید و روی گزینه تنظیمات کلیک کنید. سپس تارگت ها ( همان پیج های هدفی که می خواهید فالوورها یا لایک کنندگان پست های آن پیج را جذب کنید ) را وارد کنید

تنظیمات دلخواه خود مانند سرعت، ساعت توقف روزانه عملیات، و ... را انجام دهید و گزینه وضعیت را روی فعال قرار داده و دکمه ذخیره را بزنید. در تصویر زیر نمونه ای از تنظیمات دو ماژول رای انبوه و ویوو انبوه را مشاهده کنید

 

تنظیمات ماژول رای انبوه استوری

تنظیمات ماژول رای انبوه اینستاگرام

 

تنظیمات ماژول ویوو انبوه استوری

 

تنظیمات ماژول ویوو انبوه استوری

 

برای شروع کلیک کنید و در ربات ثبت نام کنید

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟ 14026 کاربر این را مفید یافتند (14030 نظرات)