با سلام خدمت شما کاربران گرامی، برای اینکه محصولات خود را در فایل مارکت رادیب به فروش برسانید و کسب درآمد آنلاین داشته باشید ابتدا نیاز است محصول خود را بر اساس الگوی های استاندارد فایل مارکت رادیب آماده کنید. 

 • فایل محصول شما به صورت ZIP شده
 • آیکون محصول شما در سایز 150X150 پیکسل
 • کاور محصول شما دارای عرض 590PX در ارتفاع 300PX

برای شروع ابتدا در فایل مارکت رادیب ثبت نام کنید، این ثبت نام کمتر از یک دقیقه زمان شما را خواهد گرفت و کاملا رایگان می باشد. 

ثبت نام در فایل مارکت

پس از ثبت نام در فایل مارکت رادیب، حساب کاربری شما تنها به عنوان یک خریدار شناخته می شود، برای فروشنده شدن، نیاز است حساب خود را به رایگان به سطح فروشندگی ارتقا دهید. برای این کار آموزش زیر را مشاهده کنید.

ارتقا حساب کاربری به سطح فروشندگی

پس از ارتقا حساب در فایل مارکت، در منوی بالای سایت نام خود را مشاهده خواهید کرد. ماوس را روی نام خود نگاه دارید ( طبق تصویر زیر )

 

ارسال محصول دانلودی در فایل مارکت رادیب

 

سپس یک منوی زیر نام شما باز خواهد شد، روی گزینه ارسال محصول کلیک کنید ( طبق تصویر زیر )

 

فروش محصول دیجیتال در فایل مارکت رادیب

 

پس از کلیک روی گزینه ارسال محصول، صفحه ای جدید باز خواهد شد که در آن صفحه نیاز است دسته بندی کلی محصول خود را انتخاب کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید ( اگر دسته بندی محصول شما در لیست نیست، طبق تصویر زیر روی گزینه درخواست اضافه کردن دسته بندی جدید کلیک کنید )

 

انتخاب دسته بندی فروش محصول

 

پس از انتخاب دسته بندی، صفحه جدیدی باز خواهد شد که در آن صفحه اطلاعات تکمیلی محصول خود را وارد خواهید کرد اما قبل از تکمیل اطلاعات، فایل آیکون، کاور محصول ( با پسوند JPG PNG ) و فایل اصلی محصول ( با پسوند ZIP ) را آپلود کنید. ( طبق تصویر زیر ) 

 

آپلود فایل ها در فایل مارکت رادیب

 

فایل ها پس از انتخاب، در همان لحظه آپلود خواهند شد، بنابراین در انتخاب فایل ها دقت کنید. سپس تا زمانی که فایل های شما در حال آپلود روی سرورهای فایل مارکت هستند، می توانید هم زمان شروع به تکمیل اطلاعات دیگر کنید، در کادر کناری سایت نیز نکاتی جهت آموزش برای شما عزیزان نوشته شده است، نکات کناری صفحه آپلود در فایل مارکت را نیز مطالعه کنید. 

در این مرحله می رویم سراغ عنوان محصول، عنوان لاتین ( که مربوط به لینک محصول شما خواهد شد ) و توضیحات تکمیلی محصول. طبق تصویر زیر و با رعایت نکته هایی که در زیر هر کادر نوشته شده است، عنوان محصول خود را به همراه توضیحات وارد نمایید. 

 

عنوان محصول در فایل مارکت رادیب

 

پس از وارد کردن عنوان و توضیحات محصول ( که نقش بسیار مهمی در فروش بیشتر محصولات شما دارد ) ، جزئیات محصول خود را تکمیل بفرمایید. مانند: 

 • دسته بندی جزئی محصول
 • فایل راهنما دارد یا خیر
 • پشتیبانی محصول را انجام می دهید یا خیر
 • نوع طراحی
 • فایل های موجود در فایل ZIP شما
 • سازگاری محصول با
 • حجم فایل ZIP
 • لینک پیشنمایش محصول ( ترجیحا با HTTPS باشد )
 • قیمت پشتیبانی بیشتر توسط شما برای محصول

طبق تصویر زیر می توانید موارد بالا را تکمیل نمایید

 

تکمیل اطلاعات جزئی محصول

 

سپس برای اینکه محصول شما در گوگل بیشتر و بهتر دیده شود، برچسب های واقعی و صحیح محصول خود را وارد کنید، همچنین طبق تصویر زیر رایگان یا غیر رایگان بودن محصول را نیز تعیین کنید.

دقت کنید اگر فایل خود را تنها در فایل مارکت رادیب به فروش برسانید، درصد مشارکت فایل مارکت از محصول شما بین ده تا بیست درصد خواهد بود. در صورتی که محصول شما در سایت های مشابه هم آپلود شده باشد و در سایت های دیگر هم به فروش برسد، درصد مشارکت فایل مارکت افزایش خواهد یافت

و در نهایت قیمت پیشنهادی خود را برای محصول آپلودی وارد نمایید، دقت کنید این قیمت توسط کارشناس بررسی خواهد شد و بهترین قیمت از نظر روانشناسی قیمت روی محصول گذاشته می شود. ( طبق تصویر زیر ) 

 

قیمت گذاری روی فایل های دیجیتال

تقریبا تمام موارد را با موفقیت انجام دادید، به شما تبریک میگوییم، تنها کاری که باقی مانده است، کلیک روی گزینه ارسال محصول، طبق تصویر زیر است.

 

فروش فایل دیجیتال

امیدواریم فروش محصول شما، باعث شگفتی شما شود، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که فروش شما هر روز افزایش پیدا کند.

.........

برای ورود به فایل مارکت رادیب کلیک کنید

برای ورود به آکادمی رادیب کلیک کنید

برای ورود به ربات اینستاگرام رادیب کلیک کنید

برای ورود به مجله رادیب کلیک کنید

برای ورود به سایت اصلی رادیب کلیک کنید

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟ 12564 کاربر این را مفید یافتند (12564 نظرات)