با سلام خدمت همه همراهان گرامی گروه بزرگ رادیب، اگر شما در فایل مارکت رادیب ثبت نام کرده اید یا قبلا از آن خریدی انجام داده باشید، قطعا می دانید که هر کاربری در فایل مارکت رادیب این امکان را دارد تا محصولات دیجیتال خود مانند: قالب، اسکریپت، عکس، وکتور ، موشن گرافیک و ... را به فروش برساند، حال سوال اینجاست چگونه سطج کاربری خود را از کاربر معمولی به سطح فروشنده ارتقا دهید. خب مراحل انجام این کار به سادگی آب خوردن است. تنها کافیست طبق تصاویر زیر و آموزش های این بخش عمل کنید تا به راحتی تبدیل به یکی از فروشندگان فایل مارکت رادیب شوید. 

برای شروع ، پس از ثبت نام در فایل مارکت رادیب روی گزینه شروع درآمد کلیک کنید ( طبق تصویر زیر ) 

 

فروشنده شدن در فایل مارکت رادیب

 

پس از کلیک به روی گزینه مشخص شده در تصویر بالا، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که خدمت شما یک خوش آمدگویی خواهد داشت، از اینکه به یکی از فروشندگان فایل مارکت تبدیل می شوید، خوشحالیم. روی دکمه برای فروشندگی آماده ام کلیک کنید تا ادامه مراحل انجام شود ( طبق تصویر زیر )

 

 

خوش آمد گویی به فروشندگان فایل مارکت

 

در این مرحله بخشی از قوانین و شرایط فروشنده شدن را مشاهده خواهید کرد، حتما تمامی قوانین و شرایط را مطالعه کنید، قوانین هر وب سایت، زیربنای یک همکاری خوب است، بنابراین پس از مطالعه قوانین و شرایط فروشندگی در فایل مارکت رادیب. تیک گزینه همه قوانین و شرایط را مطالعه کردم بزنید و روی گزینه بعدی کلیک کنید ( طبق تصویر زیر )

 

پذیرش قوانین فروشگاه فایل دیجیتال رادیب

 

در این مرحله ، نام فروشگاه و آدرس آن را طبق الگویی که در تصویر زیر میبینید وارد کنید. انتخاب این نام بسیار مهم است زیرا پس از انتخاب دیگر قابل تغییر نیست. نام فروشگاه ( فارسی ) و آدرس فروشگاه ( به صورت لاتین ) وارد کنید ( طبق تصویر زیر )

 

تعیین نام فروشگاه فایل در  فایل مارکت

 

پس از انتخاب نام و آدرس فروشگاه، نیاز است تعیین کنید که محصولات خود را فقط در فایل مارکت رادیب آپلود خواهید کرد یا در فروشگاه های دیگر نیز به فروش می رسانید ( انتخاب این گزینه روی درصد مشارکت فایل مارکت رادیب در محصول شما اثر گذار است، برای کسانی که فقط در فایل مارکت رادیب فایل های دیجیتال خود را بفروش برسانند، بیست درصد حق مشارکت توسط فایل مارکت برداشته می شود که برای تبلیغات و بهبود سیستم استفاده خواهد شد و هشتاد درصد به حساب شما واریز می شود ) 

 

فروشنده فایل های دیجتال شو

 

و تمام، همه مراحل را به راحتی طی کردید و از این پس فروشنده فایل مارکت رادیب هستید. پس از  کلیک روی گزینه برای فروشندگی و پولدار شدن آماده ام در تصویر بالا، به صفحه زیر منتقل خواهید شد. و پیام تبریک فایل مارکت رادیب را دریافت خواهید کرد. طبق تصویر زیر روی گزینه رفتن به پیشخوان و ارسال اولین محصول کلیک کنید و محصول دیجیتال خود را آپلود بفرمایید 

 

شما فروشنده فایل مارکت رادیب هستید

 

با کلیک روی گزینه رفتن به پیشخوان، با صفحه زیر مواجه خواهید شد که می توانید اولین محصول خود را در فایل مارکت رادیب مشاهده کنید.

آپلود اولین محصول دیجیتال در فایل مارکت رادیب

 

 برای مشاهده آموزش و نحوه آپلود محصول در فایل مارکت کلیک کنید

.........

برای ورود به فایل مارکت رادیب کلیک کنید

برای ورود به آکادمی رادیب کلیک کنید

برای ورود به ربات اینستاگرام رادیب کلیک کنید

برای ورود به مجله رادیب کلیک کنید

برای ورود به سایت اصلی رادیب کلیک کنید

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟ 1856 کاربر این را مفید یافتند (1856 نظرات)